ULTIMA Sp. z o.o. to białostocka kancelaria prawna, świadcząca kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i prawnych. Szeroki zakres działalności naszej kancelarii sprawia, że możemy skutecznie i profesjonalnie zająć się każdą powierzoną nam sprawą. Nasza kancelaria prawna w Białymstoku to miejsce, gdzie można uda się z każdym problemem prawnym wymagającym rozwiązania.

Odszkodowania

Głównym przedmiotem naszej działalności jest dochodzenie odszkodowań  wszelkiego rodzaju. Naszym klientom pomagamy między uzyskać: zadośćuczynienia pieniężne za doznaną krzywdę, odszkodowania za uszkodzony pojazd czy budynek, zwrot kosztów leczenia, podróży, pogrzebu, utraconych zarobków , renty lub innych utraconych świadczeń. Z powodzeniem prowadzimy również sprawy z zakresu prawa transportowego, gospodarczego i prawa pracy.

ULTIMA Sp. z o.o. skutecznie pomaga osobom poszkodowanym we wszelkiego rodzaju wypadkach. Prowadzimy sprawy o odszkodowania z tytułu m.in. wypadków komunikacyjnych, w pracy, rolnictwie, błędów medycznych, poślizgnięć, śmierci osób najbliższych, szkód powstałych na skutek silnego wiatru, gradu, powodzi. Reprezentujemy także osoby, którym ubezpieczyciel zaniżył wypłacone odszkodowanie. Skutecznie walczymy z powszechnie stosowaną przez ubezpieczycieli praktyką zaniżania odszkodowań.

Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, co daje gwarancję, że Państwa sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie i skutecznie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymali odszkodowania w jak najwyższej wysokości oraz w jak najkrótszym czasie. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, szukając najskuteczniejszych rozwiązań.


Pozostałe specjalizacje

Kancelaria Prawna ULTIMA świadczy usługi z zakresu: prawa cywilnego, pracy, gospodarczego, transportowego, windykacji należności, mediacji i negocjacji. Sporządzamy opinie prawne, pisma procesowe (m.in. pozwy, apelacje, zażalenia), wnioski, podania, odwołania i inne. Można u nas uzyskać tanie porady prawne.

Jeśli posiadają Państwo jakikolwiek problem prawny lub formalny, wymagający pomocy fachowca, nasi prawnicy czekają na Państwa telefony. Zapraszam.