ULTIMA - Kancelaria prawno rachunkowa

ULTIMA Kancelaria prawno-rachunkowa

Kancelaria Prawno – Rachunkowa ULTIMA powstała z myślą o kompleksowym wsparciu przedsiębiorców w ich codziennej pracy. Oferujemy szeroki wachlarz usług prawnych i księgowych. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych, od małych jednoosobowych firm, przez firmy rodzinne i duże spółki prawa handlowego. Nasi Klienci powierzając nam swoje sprawy prawno – administracyjne oraz księgowo – kadrowe, mogą w pełni poświęcić się rozwijaniu swojego biznesu. My zajmiemy się sprawami formalnymi, rozwiązywaniem problemów i dostosowywaniem rozwiązań do obowiązujących regulacji prawnych.

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych. W swoim zespole posiadamy prawników, którzy z wysoką skutecznością prowadzą sprawy odszkodowawcze, zarówno na etapie postępowania likwidacyjnego – przed ubezpieczycielem, jak również przed sądami wszystkich instancji. Podejmujemy się najbardziej trudnych i zawiłych spraw, doskonale znamy stosowane przez ubezpieczycieli sposoby na zaniżanie odszkodowań i skutecznie walczymy z tą praktyką. Prowadzimy sprawy o odszkodowania powypadkowe, za błędy medyczne, za uszkodzone budynki. Reprezentujemy pasażerów linii lotniczych w sprawach o odszkodowania m.in. za opóźnione i odwołane loty.

Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, pracy, gospodarczego, transportowego, windykacji należności. Sporządzamy opinie prawne, pisma procesowe (m.in. pozwy, apelacje, zażalenia), wnioski, podania, odwołania i inne. Piszemy i opiniujemy umowy, w przystępny sposób wyjaśniamy ich sens i ostrzegamy przed ryzykiem, jakie może być związane z ich zawarciem.

Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo w sprawach prywatnych, m.in. rodzinnych i spadkowych, związanych z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości, egzekucją należności, wynikających ze stosunku pracy.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania

zapraszamy do kontaktu

Ultima Kancelria

ULTIMA Sp. z o.o.

Kancelaria prawno-rachunkowa

Kontakt