Usługi prawne

Usługi prawne

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych oraz dla firm. Oferujemy pomoc zarówno w zakresie działalności zawodowej, jak i prywatnej. Skorzystanie z naszych usług pozwoli Państwu usprawnić funkcjonowanie firmy. W naszej kancelarii pracują doświadczeni prawnicy, którzy traktują każdą sprawę indywidualnie. Na początku zapraszamy Klientów na spotkanie – prosimy o przedstawienie problemu i okoliczności sprawy. Na tej podstawie możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania, zakres koniecznych czynności, które podejmiemy, a także wycenić koszty obsługi. Świadczone przez nas usługi prawne polegają nie tylko na doradzaniu Klientom. Zajmujemy się również ich reprezentacją w postępowaniach sądowych. W pracy kierujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i terminowością. Dopełniamy wszelkich formalności i na bieżąco informujemy Państwa o przebiegu sprawy.


Czego dotyczą porady prawne udzielane przez kancelarię?


W ramach porad prawnych oferujemy konsultacje, w których trakcie przedstawimy stan prawny i możliwe rozwiązanie problemu. Oceniamy również czy stanowisko Klienta jest prawidłowe oraz czy planowane przez niego działania są w pełni legalne. Porady prawne obejmują przede wszystkim:

  • doradztwo związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy,
  • sporządzanie treści umów,
  • doradztwo z zakresu prawa pracy,
  • doradztwo z zakresu prawa transportowego,


Jeżeli chcą Państwo skorzystać z porady prawnej – nasi prawnicy pozostają do dyspozycji. W zakładce Kontakt zostały podane dane kontaktowe do Kancelarii Prawno-Rachunkowej ULTIMA.


Specjalizujemy się w sprawach odszkodowawczych. W ich zakresie również udzielamy Państwu porad prawnych. Klienci bardzo często uskarżają się na celowo zaniżane odszkodowania, utrudniony kontakt z ubezpieczycielem, konieczność gromadzenia dużej ilości dokumentów oraz nieuzasadnione przedłużanie postępowania likwidacyjnego. Z tego powodu warto ustanowić pełnomocnika, który w Państwa imieniu będzie walczył  z ubezpieczycielem. Doskonale znamy stosowane przez ubezpieczycieli mechanizmy i wiemy, jakich dokumentów ubezpieczyciel może żądać. Na bieżąco monitorujemy przebieg postępowania oraz wyznaczone terminy. Naszym celem jest uzyskanie jak najwyższego odszkodowania na etapie polubownym. Prowadzimy negocjacje ugodowe. Współpracujemy z doświadczonymi radcami prawnymi i adwokatami, którzy skutecznie prowadzą postępowania sądowe. Pomagamy Klientom w sprawach dotyczących odszkodowań powypadkowych, lotniczych, odszkodowań za uszkodzone budynki oraz odszkodowań za błędy medyczne, postępowania likwidacyjnego. Dlatego warto ustanowić pełnomocnika, który w Państwa imieniu będzie walczył  z ubezpieczycielem. Doskonale znamy stosowane przez ubezpieczycieli mechanizmy, wiemy jakich dokumentów ubezpieczyciel może żądać, a jakich nie, na bieżąco monitorujemy przebieg postępowania i jego terminowość. Naszym celem jest uzyskanie jak najwyższego odszkodowania na etapie polubownym. Prowadzimy negocjacje ugodowe. Współpracujemy z doświadczonymi radcami prawnymi, którzy skutecznie prowadzą postępowania sądowe.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania

zapraszamy do kontaktu

Ultima Kancelria

ULTIMA Sp. z o.o.

Kancelaria prawno-rachunkowa

Kontakt