Odszkodowania

Kancelaria Prawno – Rachunkowa ULTIMA z powodzeniem prowadzi sprawy o odszkodowania m.in. z tytułu wypadków komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie, błędów medycznych, poślizgnięć, śmierci osób najbliższych, szkód powstałych na skutek silnego wiatru, gradu, powodzi.

Naszym Klientom pomagamy uzyskać: zadośćuczynienia pieniężne za doznaną krzywdę, odszkodowania za uszkodzony pojazd i budynek, zwrot kosztów leczenia, podróży, pogrzebu, utraconych zarobków, rentę lub innych utraconych świadczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymali odszkodowania w jak najwyższej wysokości oraz w jak najkrótszym czasie. Skutecznie walczymy z powszechnie stosowaną przez ubezpieczycieli praktyką zaniżania odszkodowań.

Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, co daje gwarancję, że Państwa sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie i skutecznie. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, szukając najskuteczniejszych rozwiązań. Prowadzimy sprawy zarówno na etapie postępowania likwidacyjnego przed ubezpieczycielem, jak również na etapie postępowania sądowego.

Swoje działania koncentrujemy na uzyskaniu jak najwyższych odszkodowań jeszcze przed skierowaniem sprawy na drogę postępowania sądowego. Dlatego dużą wagę przykładamy do zgromadzenia wszystkich niezbędnych dokumentów. W naszych pismach zgłaszamy wszystkie przysługujące Klientowi roszczenia, szczegółowo uzasadniamy nasze stanowisko, drobiazgowo opisujemy stan faktyczny i prawny danej sprawy.